Kurtki narciarskie – którą markę wybrać?

kurtki narciarskieKurtki narciarskie stanowią jeden z najważniejszych elementów ubioru narciarzy oraz snowboardzistów. To właśnie ich odpowiednio dobrana grubość oraz jakość odpowiada za to, że na stoku czujemy się komfortowe niezależnie od warunków. Połączenie nowoczesnej membrany, systemu wentylacyjnego oraz odporności na rozdarcie stanowi solidną mieszankę!

Bogata oferta

Oferta największych sklepów na rynku polskim jest naprawdę bardzo szeroka. Producenci, co bardzo cieszy, nie zapominają o najmłodszych. Niezwykle atrakcyjne kurtki dla dzieci wypuścił niedawno Burton. Z kolei produkty firm Roxy i Majesty oferują bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jednak największy wybór czeka na dorosłych. Większość producentów dzieli kurtki narciarskie na męskie i damskie. Jeżeli chodzi o odzież dla pań, najatrakcyjniejsza dla oka wydaje się oferta Burtona i Roxy. Jednak kurtki te to nie tylko ładne wzorki. Produkty Roxy i Burton zapewniają komfort cieplny na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o ofertę dla mężczyzn, sprawa przedstawia się bardzo podobnie. Tu także warto zwrócić uwagę na przywołane przed chwilą marki. Jeśli jednak mielibyśmy wyróżnić jedną firmę ze względu na design, to z pewnością byłby to Quiksilver.

Nie tylko na narty

Dzięki niezwykle atrakcyjnemu wyglądowi oraz ochronie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi kurtki narciarskie mogą stać się zimową odzieżą codzienną. Dodatkowe ciepło z pewnością docenimy podczas srogich mrozów lub śnieżycy. Kurtka tego typu sprawdzi się także podczas wszelkich wędrówek zimowych. Nawet w przypadku ekstremalnych warunków pogodowych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s