Wiązania Drake dla każdego ridera

Drake jest włoskim producentem wiązań snowboardowych, który od lat słynie z wysokiej jakości swoich wyrobów. Jego wiązania należą do jednych z bardziej wytrzymałych, i nie od dziś są chętnie wybierane przez snowboardzistów w wielu krajach świata. Za co doceniło je tak wielu? Co je wyróżnia i co znajdziemy w ofercie producenta?

Podstawowy model wiązań Drake to King. Jest on szczególnie lubiany przez początkujących riderów. Charakteryzuje się elastyczną, wybaczającą błędy płytą, sprężystym, dopasowującym się do kształtu buta high-backiem, a także przystępną ceną. Wiązania Drake King są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru i bez problemu znajdziemy je w większości dobrych sklepów.

Wszystkie wiązania snowboardowe od Drake wyposażone są w tradycyjny system zapinania na klasyczne strapy, bardzo dobrze dopracowany i przynoszący firmie stałe uznanie na rynku. Dodatkowo na wysokim poziomie stoi jakość używanych materiałów, a trwałość całych wiązań jest zauważalnie wysoka.

Najbardziej popularnym modelem wiązań snowboardowych Drake jest model Fifty z cantingiem pozwalającym na przyjmowanie naturalnej pozycji w czasie jazdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy mniej narażeni na kontuzję, a ciało mniej się męczy. W okolicy pięty wiązania Fifty posiadają amortyzację, są wyposażone są w szybkie pompki, mają elastyczną podstawę o obniżonej wadze, a także bardzo lekką ramę. Zapewniają doskonałą skrętność i reakcje, wysoki poziom kontroli nad snowboardem, stabilność i wybaczanie błędów.

Wiązania snowboardowe od Drake to sprzęt dla tych, którzy szukają trwałości i nowoczesnych technologii. Jeśli dobierzesz model wiązań zgodnie ze swoimi potrzebami, z całą pewnością będziesz usatysfakcjonowany.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s