Wiązania Burton Smalls dla młodych snowboardzistów

Burton jest jednym z wiodących producentów sprzętu snowboardowego, a na szczególną uwagę zasługują jego wiązania. Słyną one ze swej solidności, bezpieczeństwa, nowoczesnych technologii oraz wygody stosowania. Najmłodszym snowboardzistom Butron proponuje nowoczesne wiązania Smalls, dostosowane specjalnie do och potrzeb oraz o odpowiednim rozmiarze.

Wiązania Burton to już jakość sama w sobie. Za markę przyjdzie nam zapłacić nieco więcej, jednak akurat w przypadku tego elementu wyposażenia naprawdę nie powinniśmy oszczędzać. Im porządniejsze wiązania, tym lepiej. Nawet jeśli kupimy za dobre w stosunku do naszych umiejętności – niczemu to nie zaszkodzi, a w przyszłości może pomóc. Inaczej niż w przypadku nart, które trzeba dopasować ściśle do swojego poziomu.

Smalls 2014 to nowe wiązania Burton dla młodych deskarzy. Czym się cechują? Oto podstawowe zastosowane przez producenta rozwiązania:

BASEPLATE: Single-Component Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate
HI-BACK: NEW Single-Component Canted Hi-Back with MicroFLAD™
STRAPS: Aysm Luxstrap™ and Primo Capstrap™
BUCKLES: Smooth Glide™ Buckles
CUSHIONING: EVA Baseplate Cushioning

Wiązania są solidne i gwarantują wysokie bezpieczeństwo w zakresie zespojenia buta z deską. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych odpowiadających gustom juniorów. Ich cena to standardowo około 350 złotych, nie jest to więc sprzęt typowo ekonomiczny, jak na małe wiązania dla dzieci i młodzieży. Można jednak spokojnie określić cenę jako rozsądną, szczególnie zważywszy na zaawansowanie technologiczne sprzętu i – co tu kryć – na markę. Za tę, jeśli chodzi o sprzęt snowboardowy, warto zaś zapłacić, ponieważ w 90 procentach ma ona ścisły związek z jakością.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s